Otevírací doba Sladkého okénka Červen.

                                 20.6.     od 12:00 do 15:00 h                                   

21.6.      od 12:00 do 15:00 h

26.6.     od 12:00 do 15:00 h

27.6.     od 12:00 do 15:00 h

28.6.    od 12:00 do 15:00 h

Marie Suchá

Příprava tradičních i netradičních zákusků a dortů. 

Krásné 13, Sněžné, 59203

+420 605 727 562

IČO: 87557401

info@osladsizivot.cz 
Provozovna

Kulturní dům Telecí 214

Telecí 56994

Jitka Paclíková

Alternativní pečení bez lepku, laktózy a cukru.

Krásné 58, Sněžné 59203

+420 725 305 676

IČO:70405956

Jituš a Maru - spolu tvoříme "OSLAĎ SI ŽIVOT"Jsme dlouholeté kamarádky, sousedky...Spojují nás společné aktivity a koníčky. Jeden z nich je pečení s láskou  Nejlepší nápady přicházejí v pravý čas. Nedávno naše společná kamarádka prohlásila: "proč vy dvě ženské šikovné, nepečete vlastně spolu ? Každá sice pečete jinak a něco jiného, ale všecko tak bááááječně chutná..."Nápad se nám zalíbil. Uběhlo pár týdnů, vy už ochutnáváte a my pečeme s láskou pro sebe i pro vás. Protože spolu a v dobré náladě, děláme svět krásnější.

Eshop s dobrotami, které udělají radost nejen Vám, ale i Vašim blízkým.


Sladkost má mnoho podob...může si ji dopřát každý. TEN KDO SI UŽÍVÁ ŽIVOTA i ten kdo DBÁ NA LINII, naslouchá dobrým radám, kdo sportuje, kdo dodržuje zdravý životní styl, ten kdo pečuje o sebe a své blízké...ALE my všichni máme jedno společné - občas se chceme rozmazlovat a odměnit, užít si chvilku pohody. PRO VÁS...pečeme klasiku, odlehčené sladkosti, speciální dobroty...


Máte rádi sladké dobroty ke kávě či čaji? Nebo přemýšlíte nad originálním dárkem? Jste na správné adrese. Maruška pro Vás připraví vynikající tradiční i netradiční zákusky, dorty podle předlohy či fantazie. Dobroty bez lepku, cukru i laktózy pro Vás připraví dle nabídky Jituš. Neváhejte nás kontaktovat, abychom Vám splnily Vaše přání.

Zajímá vás kdo vlastě  jsme? Proč Jituš alternativní zákusky a Maruš klasiku? Nahlédněte.Tradiční a netradiční zákusky, dorty

Marie Suchá

Ahoj, já jsem Maruška.

Tvořím dorty, tradiční i netradiční zákusky. Cukrářkou jsem vyučená a na své krátké působení v cukrárně moc ráda vzpomínám.

Měla jsem v životě štěstí, že všechny mé činnosti měli nádech kreativity a já jsem se mohla dále rozvíjet.

Mé ratolesti pomalu odrůstají a přišel nápad vrátit se "DO SVĚTA CUKRÁŘSTVÍ". Je úžasné vytvářet dorty, vymýšlet nové zákusky - prostě mám ráda výzvy. Miluji ten pocit, když je někdo nadšený a spokojený s mým výtvorem a když ještě navíc všem chutná, tak to je ta nejkrásnější odměna.Alternativní zákusky

Jitka Paclíková

Krásný den /odpoledne/ večer....

Ptáte se, kdo jsem: jsem Jitka - "elfka", která po 33 roce zjistila, že chce dělat věci, které ji baví a naplňují. Pokorně přijímám příležitosti, které se objevují, a jsem za ně vděčná. V roce 2013 jsem se začala zajímat o léčbu stravou, zdravé potraviny, vaření podle pěti elementů, numerologii, reflexologii a masáže. Získané množství informací mi umožňuje poskytovat poradenství v oblasti výživy. Proč to dělám? Protože tato cesta za zdravím a trošku i za štěstím má smysl. Potvrzují mi to moji dva synové každý den. Uteklo 7 let jako voda a mě život neustále přesvědčuje o větách, které jsem tehdy napsala... Dal mi nové příležitosti, hlavně v oblasti neustálé komunikaci s lidmi, což je ta největší škola a já jsem za ni nesmírně ráda. Každý den je pro mě učením, každý měsíc zkouškou, čtvrtletí testem a rok závěrečnou zkouškou... někdy je to s odřenýma ušima. Chci vám tím říct, že vše co se děje, má SVŮJ DŮVOD. Pokud nás něco bolí, nebo často řešíme rozbité věci, stávají se nám opakovaně stejné situace, měli bychom se zamyslet PROČ?! A pak najít v sobě odpověď. Hledat sami v sobě chce odvahu a sílu, když se dobře stravujeme, věřte, že to má obrovský vliv na naši osobnost, chování, myšlení, vystupování, emoce a psychiku... Jídlem ovlivňujeme náš život minimálně 3x denně, nemyslíte že je to až dost ?!

Beru život s lehkostí, úsměvem a hlavně s pokorou, láskou ke všem a všemu. Snažím se nesoudit druhé, to mi nepřísluší, mám dost práce na sobě samé !!!
                            Akce, které jsme se zúčastnily -- Apetit Piknik 2022 --