Jituš a Maru - spolu tvoříme "OSLAĎ SI ŽIVOT"Jsme dlouholeté kamarádky, sousedky...Spojují nás společné aktivity a koníčky. Jeden z nich je pečení s láskou  Nejlepší nápady přicházejí v pravý čas. Nedávno naše společná kamarádka prohlásila: "proč vy dvě ženské šikovné, nepečete vlastně spolu ? Každá sice pečete jinak a něco jiného, ale všecko tak bááááječně chutná..."Nápad se nám zalíbil. Uběhlo pár týdnů, vy už ochutnáváte a my pečeme s láskou pro sebe i pro vás. Protože spolu a v dobré náladě, děláme svět krásnější.

Eshop s dobrotami, které udělají radost nejen Vám, ale i Vašim blízkým.


Sladkost má mnoho podob...může si ji dopřát každý. TEN KDO SI UŽÍVÁ ŽIVOTA i ten kdo DBÁ NA LINII, naslouchá dobrým radám, kdo sportuje, kdo dodržuje zdravý životní styl, ten kdo pečuje o sebe a své blízké...ALE my všichni máme jedno společné - občas se chceme rozmazlovat a odměnit, užít si chvilku pohody. PRO VÁS...pečeme klasiku, odlehčené sladkosti, speciální dobroty...

Máte rádi sladké dobroty ke kávě či čaji? Nebo přemýšlíte nad originálním dárkem? Jste na správné adrese. Maruška pro Vás připraví vynikající tradiční i netradiční zákusky, dorty podle předlohy či fantazie. Dobroty bez lepku, cukru i laktózy pro Vás připraví dle nabídky Jituš. Neváhejte nás kontaktovat, abychom Vám splnily Vaše přání.

Zajímá vás kdo vlastě  jsme? Proč Jituš alternativní zákusky a Maruš klasiku? Nahlédněte.

Alternativní zákusky

Jitka Paclíková

Krásný den /odpoledne/ večer....

Ptáte se, kdo jsem: jsem Jitka - "elfka", která po 33 roce zjistila, že chce dělat věci, které ji baví a naplňují. Pokorně přijímám příležitosti, které se objevují, a jsem za ně vděčná. V roce 2013 jsem se začala zajímat o léčbu stravou, zdravé potraviny, vaření podle pěti elementů, numerologii, reflexologii a masáže. Získané množství informací mi umožňuje poskytovat poradenství v oblasti výživy. Proč to dělám? Protože tato cesta za zdravím a trošku i za štěstím má smysl. Potvrzují mi to moji dva synové každý den. Uteklo 7 let jako voda a mě život neustále přesvědčuje o větách, které jsem tehdy napsala... Dal mi nové příležitosti, hlavně v oblasti neustálé komunikaci s lidmi, což je ta největší škola a já jsem za ni nesmírně ráda. Každý den je pro mě učením, každý měsíc zkouškou, čtvrtletí testem a rok závěrečnou zkouškou... někdy je to s odřenýma ušima. Chci vám tím říct, že vše co se děje, má SVŮJ DŮVOD. Pokud nás něco bolí, nebo často řešíme rozbité věci, stávají se nám opakovaně stejné situace, měli bychom se zamyslet PROČ?! A pak najít v sobě odpověď. Hledat sami v sobě chce odvahu a sílu, když se dobře stravujeme, věřte, že to má obrovský vliv na naši osobnost, chování, myšlení, vystupování, emoce a psychiku... Jídlem ovlivňujeme náš život minimálně 3x denně, nemyslíte že je to až dost ?!

Beru život s lehkostí, úsměvem a hlavně s pokorou, láskou ke všem a všemu. Snažím se nesoudit druhé, to mi nepřísluší, mám dost práce na sobě samé !!!

Závěrem snad jen :

"Vše souvisí se vším a jen na nás je, jaké si to uděláme, takové to budeme mít."Tradiční a netradiční zákusky, dorty

Marie Suchá

Ahoj, já jsem Marie, ta co pro vás spravuje WEB "OSLAĎ SI ŽIVOT" .

Zároveň tvořím dorty, tradiční i netradiční zákusky. Cukrářkou jsem vyučená a na své krátké působení v cukrárně moc ráda vzpomínám.

Pak následovalo období, kdy jsem zkoušela různé práce až do dnešní mateřské dovolené. Během ní jsem se vzdělávala v oboru školství a úspěšně zakončila lektorský kurz Jógy. Díky za něj!!! Protože díky józe mám vyčištěnou hlavu a jsem víc v pohodě.

Měla jsem v životě štěstí, že všechny mé činnosti měli nádech kreativity a já jsem se mohla dále rozvíjet.

Mé ratolesti pomalu odrůstají a přišel nápad vrátit se "DO SVĚTA CUKRÁŘSTVÍ". Je úžasné vytvářet dorty, vymýšlet nové zákusky - prostě mám ráda výzvy. Určitě časem nabídneme i klasiku, která samozřejmě nesmí chybět. Miluji ten pocit, když je někdo nadšený a spokojený s mým výtvorem a když ještě navíc všem chutná, tak to je ta nejkrásnější odměna.

Řídím se výrokem:

"Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod." (Jan Werich)

                            Akce, které jsme se zúčastnily -- Apetit Piknik 2022 --